Praha: Casting

Dobrý den, v pondělí 10.12. kdykoliv mezi 13 a 17.30 hod proběhne v naší agentuře Talent management, Masarykovo nábřeží č.1,Praha 2 casting na muže a ženy kteří se chtějí stát moderátory pořadu pro TV KLENOT.
Hledáme:
Muže a ženu ve věku cca 25-55 let, který dokáže na obrazovce zaujmout diváka. Tento pořad je zaměřen na prodej šperků, proto potřebujeme někoho, kdo vypadá seriózně a zároveň dokáže prodat. Nehledáme showgirl, která bude vyřvávat „WOW, tady je super prsten” Měl by to být někdo, kdo bude zároveň “lidový”, aby se s ním běžný divák dokázal ztotožnit a uvěřil mu přes obrazovku. Skvělý komunikační projev je nutností.
Natáčení probíhá v Maďarsku, uvítáme znalost angličtiny, ale není to podmínkou, protože na místě pracuje slovenský a český tým.Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti, všichni budou mít zajištěno bezplatné školení.Produkce hradí dopravu, ubytování + honorář, který je závislý na nasazení a může být až 160 EURO/1 den.
V případě zájmu zašlete na náš mail:METV@SEZNAM.CZ informace o sobě vč.telefonního čísla a aktuální fotografii.Zašleme vám pozvánku na pondělní kamerovou zkoušku.Těšíme se na spolupráci.Sophia

Komentáře

komentářů

E-mail