Praha: Casting

DO MALÉ ROLE V ČESKÉM TV SERIÁLU HLEDÁME HEREČKU MOHUTNĚJŠÍ POSTAVY VYSOKOU MIN. 170 cm A VYPADAJÍCÍ NA VĚK 44-50 LET * HONORÁŘ 4.500 Kč / 1 natáčecí den (pravděpodobně půjde jen o půlden).

Hledáme herečku, která má zkušenosti s mluvenými rolemi a dokáže zahrát typ ženy, která má přirozenou autoritu a jde z ní trochu strach (prosíme buď mohutnou či obézní postavu – čím vyšší, tím lepší  ). Natáčení bude 28.1. v Praze. Účast na castingu není nutná.

Kdo splňuje výše uvedené podmínky, toho prosíme o zaslání několika fotek (potrét, celá postava, přísný výraz, úsměv) , selfie videa dle níže uvedeného scénáře a těchto informací:
– jméno
– telefon
– věk
– výška
– název města, ve kterém žijete
– specifikace úrovně herectví (angažmá, vzdělání, zkušenosti…)
– seznam příp. mluvených rolí ve filmech či seriálech za poslední 4 roky (+specifikace velikosti role či upřesnění počtu dialogů či natáč. dnů)
– jste-li u nás registrován(a) či máte-li zájem o bezplatnou registraci v naší agentuře

VIDEO (A IDEÁLNĚ I FOTKY) PROSÍME POSLAT PŘES www.uschovna.cz, ABYCHOM SI VŠE Z ODKAZU, KTERÝ NÁM ZAŠLETE, MOHLI STÁHNOUT (popř. lze poslat link na youtube apod.). Mail prosíme zaslat na mail níže a do předmětu prosíme uvést heslo “ROLE 28.1.” Vše prosíme zaslat pokud možno do 13.1., popř. lze i později.

SCÉNÁŘ PRO NATOČENÍ VIDEA:
1) Nejdříve prosíme o sdělení jména a příjmení, věku a stručné informace o Vašich hereckých zkušenostech s mluvenými rolemi

2) Dále prosíme říci nadšeným hlasem (jako dobrému kamarádovi) i: „Představ si , že mě na tu práci vybrali! Splnil se mi sen! Budu mít krásnou kancelář a plat, o kterým se mi ani nesnilo!”.

3) Nešťastným tónem: „Au, strašně mě bolí břicho a točí se mi hlava. Au….je mi strašně špatně… Asi omdlím”.

4) Starostlivým tónem: “Pane doktore, jak to s ním vypadá? Myslíte, že se z toho dostane? Strašně se o něj bojím”

Nemusí to být úplně doslova 

Za sdílení či informování vhodných hereček děkujeme!

www.9vlna.cz , https://www.facebook.com/9vlnaCasting/

Komentáře

komentářů

E-mail