Vyhlášení Talent Awards 2017

10. ročník mezinárodní a celorepublikové soutěže pro talenty z oblasti kultury, sportu a umění

Talent Awards 2017

Finálový gala večer soutěže, jež je svým formátem jedním z největších evropských soutěžních projektů představujících taneční, sportovní a uměleckou scénu se konal:

v sobotu 13. května 2017 od 16 hodin

v divadelním sále „KD MLEJN“

Kovářova 1615/4, Praha 5 – Stodůlky.

Břišní tance, Balet, Flamenco, Free Style, Flirt Dance, Scenic Dance, Step Dance, Hra na kontrabas a klavír a další obory předvedli výherci všech soutěžních disciplín. První kola castingů se konala v Praze a ve Frýdku – Místku již v dubnu 2017. Aby nemohli být soutěžící, kteří se svému oboru věnují profesionálně, zvýhodňováni, disciplíny byly rozděleny samostatně pro amatéry a pro profesionály. Soutěž nalezla své vítěze, jak z ČR, tak z Ruska, Itálie, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Francie, Španělska a Německa. Soutěže se zúčastnilo 1.937 soutěžících.

Soutěž chce nalézt nové talenty v jednotlivých oborech a otevřít jim bránu do světa nových možností, tím navázat na tradici předchozích ročníků soutěže. Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 10. ročníku, budou organizátoři propagovat „nové talenty“, jež se umístily v soutěžních kategoriích jako TALENTI daného roku, jako vítězové 10. ročníku soutěže TALENT AWARDS ČR.

Cílem této soutěže, stejně jako ročníků následujících, je pokusit se odstartovat dráhu do síně slávy choreografům, tanečníkům, sportovcům, umělcům, příznivcům kultury, zábavy a také adrenalinu. Soutěž probíhá pod záštitou uměleckého garanta a pořadatele soutěže, jímž je Profesionální škola orientálního tance MUNA v čele se zakladatelkou a prezidentkou soutěže Munou Al Muchantafovou. Generálním sponzorem soutěže TALENT AWARDS pro 10.ročník byla Profesionální škola orientálního tance MUNA a Language Centre MUNA. Hlavním sponzorem společnost Enermo s.r.o., dalším sponzorem pak Dobré zboží z EU, Centrum M+M a CA AureaTour. Mediálními partnery: Taneční magazín, server Praha Levně, Ekamarad.cz, By The Way a Veverušák.cz. Finálový gala večer moderoval Martin Vencl.

Další podrobnosti o soutěži včetně fotografií a kontaktů naleznete na www.talentawards.eu. Přihlášky a pravidla k 11. ročníku soutěže naleznete na webových stránkách Talent Awards od ledna 2018.

Muna Al Muchantafová

zakladatelka a prezidentka soutěže TALENT AWARDS

Zdroj fotek: talentawards.eu

Komentáře

komentářů