Brno: Hostesky

GRAND PRIX BRNO – modelky, tanečnice, promotérky s AJ

Hledáme modelky, tanečnice, promotérky a team leadery promotérek na Grand Prix v Brně ve dnech 2.-4.8.2019 (2.8. a 3.8. 8:30 – 16:30., 4.8. 7:30 -14:15). Nutná komunikativní AJ a vlastní ubytování v Brně nutné, doprava na okruh zajištěna z centra. Každý den cca 1 hodina placená pauza na oběd, občerstvení během pauzy zdarma.

PROMOTÉRKY: aktivní oslovování a zaregistrování účastníků akce Grand Prix Brno 2018 do slevového programu Moto GP Cashback Card. Kartička i program jsou zdarma a nabízí výhody pro držitele. Odměna dle počtu vyplněných přihlášek cca 150 Kč/h. Pro nejlepší hostesky připravené finanční bonusy.

TEAM LEADER: práce stejná jako promotérka + motivování, supervize a koordinace svého 9 členného týmu, komunikace s klientem v AJ. Odměna cca 180 Kč/h.

MODELKY: reprezentace brandu MotoGP Cashback, focení s návštěvníky akce pro hashtag soutěž, rozdání promo materiálu. Odměna 190 Kč/h.

TANEČNICE: 4 tanečnice/modelky pro krátké lehké vystoupení ve skupince pro upoutání pozornosti na brand, focení s návštěvníky jako modelky, nutná alespoň základní taneční průprava. Odměna 190 Kč/h.

Nové zájemkyně – prosím, registrujte se u nás na www.eventmodels.cz/registrace a pošlete mi sz nebo email na sona@eventmodels.cz, ať o vaší registraci víme. Ozvu se nazpět pro domluvení krátkého videochatu s bližšími informacemi k organizaci akce a podpisu smlouvy.

Těším se na Vás!

Soňa

www.eventmodels.cz

Komentáře

komentářů