Miss & Mr. LOOK BELLA: Boj o nejkrásnější tvář roku právě začíná!

Již XV. ročník celorepublikové soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA 2018 právě začíná a pořádající agentura PRESTIGE MODELS odhaluje patrony soutěže, oficiálního fotografa, termíny castingů i samotnou korunku vítězů! Pro všechny začínající modelky a modely je již spuštěna registrace na webových stránkách www.look-bella.cz. Novinky a fotografie z nejrůznějších příležitostí můžete sledovat na facebooku LOOK BELLA a instragamu @lookbellaeu.

 

V současné době jsme nejúspěšnější a nejdéle působící soutěží krásy v ČR.  Naše vítězky se účastní světových soutěží a letos v červenci se jedné z nich účastnila loňská Miss Look Bella 2017, Kristýna Stanislavová. Ze soutěže v Soulu si odvezla titul 3. vicemiss World Beauty Queen 2018.

 

Cílem soutěže je zvolit nejzajímavější tvář roku a otevřít dveře začínajícím modelkám a modelům do světa modelingu. Od podobných „soutěží krásy“ se odlišujeme především tím, že dáváme šanci nejenom mladým dívkám, ale přihlásit se a soutěžit mohou také mladí muži.

Jedná se tak o evropský formát soutěže.

 

Soutěž začíná castingy, které probíhají po celé České republice v krajských městech, a to v nejnavštěvovanějších obchodních centrech, následuje semifinále a soutěž vrcholí velkolepým Finálovým galavečerem.

Na každém castingu povzbudí všechny soutěžící letošní patroni Veronika Krajplová a Antonín Beránek i známé osobnosti, které zasednou v porotě, jako například Tereza Budková, Eva Decastelo, Michaela Gemrotová, Bára Jánová, Monika Leová, Adam Mišík, Sandra Parmová, Bořek Slezáček, Nela Slováková, Miroslav Šimůnek…

 

Během galavečera můžete zhlédnout hudební i taneční vystoupení známých umělců, originální módní přehlídky, rozhovory se soutěžícími a samozřejmě nezbytnou a oblíbenou promenádu v plavkách/prádle – to vše profesionálně moderováno známou osobností. Během večera bude předána i nádherná korunka od Roman Matouš Jewelery, kterou pořadatelé odhalili již nyní!

 

Loňský finálový galavečer se konal v luxusních prostorách LASER SHOW HALL Brno za přítomnosti významných osobností z řad ambasadorů, špičkových manažerů, podnikatelů, politiků i veřejnosti. Celým galavečerem provázela moderátorská dvojice Barbora Krčmová a Tomáš Matonoha. Hosté si užili sexy slovenské zpěvačky TWiiNS, dynamická taneční vystoupení, krásné soutěžící a nesměly chybět ani módní přehlídky známých návrhářů PONER a Sandry Markové, …

 

Patroni 2018 – TOP modelové Veronika Krajplová a Antonín Beránek

Inspirací a vzorem pro všechny soutěžící mohou být letošní patroni – modelka z titulních stran světových časopisu Veronika Krajplová a šestý nejkrásnější muž planety Antonín Beránek.
„Patroni se budou účastnit všech castingů, poprvé se s nimi můžete potkat již 15. září v Jihlavě,“ prozrazuje Ing. Martin Špaček, ředitel pořádající agentury PRESTIGE MODELS. I jejich modelingová dráha začínala registrací do soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA.

 

TOP Modelka Veronika  Krajplová se stala absolutní  vítězkou Look Bella 2012. Od té doby nastartovala svou modelingovou kariéru doslova naplno! Fotila například v proslulém New Yorku, v Paříži či v Londýně. Veroničin úsměv zdobil titulní stránky populárních českých i zahraničních fashion časopisů jako například Comopolitan, Marianne nebo Žena a život. Stala se také součástí celosvětových kampaní luxusních značek MAC nebo Swarovski!

 

Antonín Beránek získal titul Look Bella 2010, poté titul Muž roku 2013 a tentýž rok se stal také Nejkrásnějším mužem Evropy. Jeho úspěšná modelingová dráha ho zavedla například do Hamburku či módního Milana. Antonín nyní nejvíce působí v Asii, kde také tráví většinu roku. Jeho tvář se objevila na stránkách světově proslulých časopisů jako je Esquire, Cosmopolitan či Harpes Bazar. Antonín se také objevil v prestižních celosvětových reklamách! Na jeho mužský šarm vsadila světová firma Durex, společnost Samsonite nebo například francouzská kosmetika Lovea.

 

Oficiálním fotografem Arthur Koff

Světový fotograf Arthur Koff se stal oficiálním fotografem Miss & Mr. LOOK BELLA 2018.  Jeho jméno je spojeno se světovými fashion weeky, pravidelně fotí největší módní akce v Paříži, v Milánu, v Londýně i v New Yorku. Na jeho umění vsadily světové značky Dolce & Gabbana, Armani, Tommy Hilfiger nebo Versace.  Před jeho objektivem stály i přední světové modelky jako například Claudia Schiffer nebo Naomi Campbell! Chceš se nechat vyfotit od opravdového profesionála? Arthur bude na castinzích Miss & Mr. LOOK BELLA!

 

Nech se objevit a staň se Miss nebo Mr. LOOK BELLA 2018!

Celá soutěž startuje 15. září v OC Citypark Jihlava a pokračuje sérií castingů po celé ČR, které končí koncem října. Sleduj facebook LOOK BELLA nebo instragram @lookbellaeu a nepropásni své město!

 

Informace o soutěži:

Již 15. ročník soutěže „Miss & Mr. LOOK BELLA 2018″ je pokračováním úspěšné série čtrnácti předchozích ročníků soutěže krásy z let 2004 – 2017, které se účastní mladé, atraktivní dívky a mladí muži. Cílem projektu je zvolit nejzajímavější tvář roku 2018 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Vítězové soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a nabídku spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models. Finále soutěže proběhne začátkem prosince v Brně.

Vítězky a vítězové soutěží Look Bella jsou úspěšní v celorepublikových soutěžích krásy. Česká MISS 2007 Lucie Hadašová se umístila na 2. místě modelingové soutěže LOOK BELLA 2004, Muž roku Slovenské Republiky 2009, Peter Menky, se umístil na 1. místě soutěže LOOK BELLA 2009 a nyní je celosvětově úspěšný. Vítěz LOOK BELLA 2010, Antonín Beránek, se stal Mužem roku 2013, Nejkrásnějším mužem Evropy 2013 a 6. Nejkrásnějším na světe. Finalistka LOOK BELLA 2009, Lucie Kovandová, se stala Českou Miss World 2013 a finalistka LOOK BELLA 2009, Gabriela Franková se stala Českou Miss 2013. Tereza Skoumalová, která získala 2. Místo na LOOK BELLA 2012 vybojovala titul Česká Miss World 2013.

Od podobných „soutěží krásy“ se tato soutěž odlišuje především tím, že dává šanci nejenom mladým slečnám, ale přihlásit se a soutěžit mohou také mladí muži. Jedná se tak o evropský formát soutěže.

 

Poděkování:

Děkujeme MANÚ Risto & Lounge za poskytnutí příjemných prostor pro konání tiskové konference.

 

Podmínky účasti:

Dívky od 15 do 25 let s min. výškou 170 cm.
Mladí muži od 17 do 25 let s min. výškou 180 cm.

 

Ředitel soutěže:

Ing. Martin Špaček, Tel.: +420 775 585 577, e-mail: spacekm@prestigemodels.cz

Pro bližší informace o soutěži jej kontaktujte.

 

Další informace na:

www.look-bella.cz, Facebook LOOK BELLA nebo instragram @lookbellaeu

Média: Mgr. Lucie Čepová, cepoval@prestigemodels.cz

 

Pořádající agentura:

PRESTIGE MODELS, s.r.o.

 

Fotografie ke stažení:

Komentáře

komentářů