Praha: Casting

NA FOCENÍ MÓDNÍ KAMPANĚ HLEDÁME TYTO TYPY HOLEK A KLUKŮ VE VĚKU 6-16 LET: BRAZILCE A DALŠÍ PODOBNÉ (TMAVŠÍ) TYPY Z LATINSKÉ AMERIKY, ČERNOCHY, MULATY A ZRZAVÉ BĚLOCHY. KDO MÁ OPRAVDU EXTRÉMNĚ KRÁSNÉ A ZAJÍMAVÉ BÍLÉ DÍTĚ, KTERÉ NENÍ ZRZAVÉ, MŮŽE NÁM TÉŽ JEHO FOTKY ZASLAT, ALE PROSÍME JEN OPRAVDU VYJÍMEČNĚ HEZKÉ A ZAJÍMAVÉ TYPY ČESKÝCH DĚTÍ. Kromě toho, že děti musí být krásné, je též třeba, aby byly komunikativní a nestyděly se.

Kostýmní zkouška (spojená s callbackem): 21.2. či 22.2., focení: mezi 24.2. – 27.2. či 29.2. – 1.3 (1-2 dny / osoba).

Honorář: 5.000,-Kč / den + odměna za užití fotek v prodejnách a na internetu, která se bude odvíjet dle území, kde budou fotky užity (minimum je 15.000 Kč za užití v Latin. Americe a maximum 25.000 Kč za užití v Evropě).

Máte-li zájem a čas se tohoto projektu zúčastnit, pošlete nám prosím na mail atelier@9vlna.cz do čtvrtka 13.2. 18:00 fotky svého dítěte, přičemž prosíme portrét i celou postavu a alespoň na jedné z fotek veselý úsměv. Kdo to nestihne, může nám fotky zaslat ještě do pátku 14.2. 9:00. Prosíme pouze aktuální fotky (bez čepic, sluneč.brýlí apod.). K FOTKÁM PROSÍME PŘIPOJIT CELÉ JMÉNO DÍTĚTE, VÁŠ MOBIL, VĚK, VÝŠKU A VEL.OBUVI DÍTĚTE a z jakého jste města (upřednostňujeme lidi z Prahy a okolí) . Bude-li Váš mail větší než 10 MB, prosíme přílohy poslat přes www.uschovna.cz apod. Do předmětu mailu prosíme uvést heslo DÍTĚ. Koho nebudeme kontaktovat do 19.2., ten nebyl vybrán.

KDO NEMŮŽE VŠECHNY UVEDENÉ TERMÍNY, AŤ SVÉ ČAS. MOŽNOSTI V MAILU SPECIFIKUJE, PROSÍM.

Za sdílení či informování vhodných lidí děkujeme! www.9vlna.cz , https://www.facebook.com/9vlnaCasting/

Komentáře

komentářů